Ayrılanları Barıştırma Büyüsü Duası

Ayrılık bir çok insanın başına gelebilecek türde sorunlardır. Fakat bir çok sorun karşısında çözülecek etkili yöntem ve tertipler vardır. Kişilerin birbirine bağlanması aralarsa sorunlar var ise bunların giderilmesi sevgi bağı oluşturmak amacıyla küslükleri ortadan kaldırmak için etkili dua tılsım çalışmaları vardır. Çoğu zaman bu uygulamaları siz yaptığınızda fayda göremezsiniz. Ancak Uzman bir medyum hoca tarafından alınan güçlü detek ile bu vesileyle sorunlar çözülebilir. İyi şeyler de kötü şeylerde bizi yaratan Allahü Teala’dan gelir.

Onun için sabır önemli bir konu olmaktadır. İki kişi arasından soğukluğu gidermek küslükleri barıştırmak için aşağıda verdiğimiz dua sürekli olarak okuyabilirsinizDüşmanını dost etmek (veya dargın kimseleri barıştırmak) isteyen kimse; bu niyetle yirmi bir defaTahrimsuresini okur (ve buna …gündevam ederse) düşmanları kendisiyle barışıp dost olurlar veya dargın kimselerin barışmalarına niyet etmişse kısa zamanda dargın olanlar barışıp ahbap olurlar. Üfin düfin ve hıle beynehüm ve beyne ma yeştehüne kema füile bişeyihim min kablü innehüm kanü fi şekkin mürib inneke meyyitün ve innehüm meyyitün kezalike yemüte zekeri fülan an ferci fülaneh.
Dilerseniz Aşk bağlama muhabbet sevgi geri getirme kısmet evlilik ve diğer konularla ilgili sorunlarınızı iletişime geçerek dile getirebilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir