Çok Güçlü Kısmet Açma Büyüsü

Bir türlü kısmet kapılarını açamayan, evlenme ve iyi bi talip bulma konusunda muzdarip kişiler için yapılan çalışmalardır. Ayrıca; aşağıdaki duayı … defa okuma yaparak kilitli kısmetin açılması konusunda niyet edebilirsiniz. Dua budur:
Allâhümme innî esbahtü minke fî ni’metin ve âfiyetin ve setrin, fe etimme ni’meteke aleyye ve âfiyeteke ve setreke fi’d-dünyâ ve’l-âhireti.

Bazılarının iş alanında kısmeti kapalı olduğu gibi bazılarının da evlilik için kısmetleri kapalı yada kapatılmış olabilir. Bu insanlar genelde kızların evlilik yapamamasına hayırlı bir eş bulamamasına neden olur. Bu yüzden yaşları ilerlemiş olmasına rağmen kendileri için doğru bir eş adayı bulmakta sürekli sorunlar yaşarlar. Biz sizinle bazı dualar paylaşacağız bu duaları uyguladığınız zaman mutlaka hayatınızın içinde belirgin bir şekilde olumlu gelişmelere şahit olacaksınız. Bu kısmet açma dualarını tam olarak inanarak içinizden geldiği gibi samimi olarak yerine getirdiğinizde ileride hayatınızın içinde gerçekleşecek güzel gelişmelere siz bile inanamayacaksınız. Bazı insanlar genelde insanların gözünde çirkin görünürler, bu yüzden bu durumda olan kişiler için şirinlik duası vardır, bu duayı okuyan insanlar çevrelerinde istenilen, güzel görünün bir etki yaratırlar.

nisanliminsevmesiicinbuyu

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir